Chystáte se objevovat krásu našich hor?

Části lidí miluje svoji zemi, a tak se ji vydávají pravidelně prozkoumávat. Někdo si tak krátí dlouhé víkendy, někdo zase spíše jezdí po celé týdny v rámci dovolené. Pokud nevíte co dělat po víkendech, jsou právě víkendové pobyty skvělou možností jak poznávat nová místa, aniž by vás to stálo hovadu peněz. I cestovní kanceláře nabízí víkendové zájezdy za zlomek ceny týden cesty. I během víkendu toho můžete hodně zažít, a to jak v zahraničí tak i u nás. Není potřeba jezdit celý týden někam pryč, protože stačí dva až tři dny nebo prodloužený víkend. Poznáte tak o dost víc míst a navíc za skvělé ceny.

řeka opava

Kdo má rád hory, má v České republice také poměrně hodně na výběr. I u nás je mnoho krásných hor, a jedny z nejnavštěvovanějších jsou Jeseníky. Najdete v nich spoustu krásných a zajímavých míst, a především nádhernou přírodu. Prozkoumat můžete třeba řeku Opavu, která vypadá obzvlášť krásně v ranním oparu. V Jeseníkách najdete spoustu vyžití pro sebe i pro děti, můžete se věnovat pěší turistice, můžete projet hory na kole a nebo můžete navštěvovat okolí města. Každý si tu najde to svoje.

hory jeseníky

Chystáte se do Jeseníků?
Přesvědčily vás možnosti o tom, že Jeseníky by mohly být krásnou dovolenou pro celou rodinu? Vydejte se do jejich nitra a najděte si ubytování, které vás nebude stát příliš mnoho peněz. Hledejte třeba ubytování Jeseníky – apartmány nebo chalupy, a určitě najdete co hledáte. Apartmány jsou skvělé v tom, že máte svoje soukromí a navíc všechno na co jste zvyklí. V apartmánech si i uvaříte, takže pokud nechcete být na dovolené či víkendovém pobytu vázaní otevírací dobou místních restauračních zařízení, určitě volte takové ubytování, kde bude k dispozici kuchyňská linka. Díky tomu si připravíte jídlo kdykoliv budete potřebovat. Vydejte se do srdce Jeseníků a užijte si zde léto i silvestrovský pobyt.