Home » Zboží » Led technologie má zelenou

Led technologie má zelenou

Přemýšlíte nad investicí do led žárovek, které byste vyměnili za klasické, které se nyní nacházejí ve vaší domácnosti? Toto rozhodnutí je skutečně výborné, plyne z toho spousta výhod. Pokud chcete svítit efektivněji, neřešit tolik časté výměny, ušetřit hromadu peněz a zároveň podpořit planetu zemi, tak jděte rozhodně do toho. Led žárovky s paticí e27 jsou velmi časté, pravděpodobně je budete do své domácnosti potřebovat i vy.led žárovka

Výhody, do kterých se zamilujete
Led žárovky e27 https://www.lightpark.cz/led-zarovky/?par=patice|e27 mají hromadu výhod, které si jednoduše zamilujete. Od úspory energie, přes vysokou účinnost až po dlouhou životnost – pojďte se seznámit se základními výhodami této moderní technologie, která naštěstí již ovládla většinou moderních domácností.

  • Úspora energie – led technologie je v porovnání s klasickou vysoce efektivní a úsporná, věděli jste, že ušetřit můžete až 90 % energie? S tím bude tedy úzce souviset finanční úspora, která bude vysoká.
  • Vyšší účinnost – účinnost bychom mohli vypočítat ze vzorečku jako podíl svítivosti a výkonu. Účinnost je v případě led technologie až 10x vyšší než v případě klasických žárovek.
  • Dlouhá životnost – velmi potěšující je dlouhá životnost produktu, která dokonce přesahuje 10 let. V počtu hodin by šlo říci, že se životnost pohybuje od 30 tisíc a více. Nebudete muset tak frekventovaně měnit žárovky a utrácet za ně další peníze.
  • Ohleduplné k životnímu prostředí – v led produktech se nesetkáte s toxickými látkami, jako je například rtuť nebo olovo. Následná recyklace je tedy bezproblémová.

led žárovka na papíře
Nevýhody? Vyšší pořizovací náklady
Jedinou nevýhodou led žárovek je snad vyšší pořizovací cena. Pokud si však správně vše propočítáte, tak zjistíte, že to není až tak horké. Vysoké počáteční náklady budou totiž brzy smazány vysokou úsporou, která nastane díky úspoře energie.

Comments are closed.