Co nesmí chybět na žádné zahradní oslavě

Češi jsou národem chatařů a chalupářů a schválně se dobře zamyslete nad tím, zda jste se skutečně nikdy nezúčastnili žádné zahradní party! Vždyť rodinné domky se zahradou a klidné prostředí chatek a chalupy k tomuto přímo vybízí. A co vám na takové zahradní oslavě rozhodně nesmí chybět?

Barevné nafukovací balonky

Zvolte vhodný dress code

Na společenské události je vždy vhodné vzít si na sebe odpovídající formální oblečení, to se však zahradních oslav dávno netýká. Bohatě si vystačíte se sportovními šaty nebo ležérní košilí, protože v přátelském kolektivu přece není potřeba mořit se celé odpoledne v nepohodlných šatech a podpatcích. Naopak byste se možná až divili tomu, jak originální mohou ležérní kombinace oblečení být!

Zdobte a dekorujte

Snad žádná pořádná oslava se neobejde bez výzdoby. Nemusíte to přehánět a výzdobu vytvářet podobnou té, která byla na oslavě narozenin vašich dětí či vnoučat, často si vystačíte jen s malým množstvím dekorací, které návštěvě ukáže, že jste se na její příchod připravili nejen po gastronomické stránce. A třeba takový pronájem party stanu vám dokáže zajistit i výzdobu a dekorace pro určité události, takže získáte nejen prostor navíc pro případné zhoršení počasí, ale navíc bude tento prostor také pěkně vyzdobený.

Narozeninové dortíky

Zajistěte dostatek jídla a pití

Ta pravá oslava se bez dobrého jídla a pití jednoduše nemůže obejít! Horké letní večery přímo vybízejí například k oblíbenému grilování. A nic nechutná přece v horkých vedrech lépe než do křupava opečené maso s půllitrem dobře vychlazeného piva. Samozřejmě však můžete zapojit i studené nealko nápoje a dobře budou chutnat i speciality mimo gril. Tak dobrou chuť a ať se party vydaří přesně podle vaší představ, a ještě dlouho na ni se všemi její účastníky můžete společně a s velkou radostí vzpomínat a zase ji někde uskutečnit!