Hvězdicový zájezd s tmavými skly na autě

Pořádáte pro přátele hvězdicový poznávací zájezd například formou cestování po tuzemsku napříč přírodními a historickými památkami? Chtěli byste objet půl republiky a zhlédnout zblízka zámek v Hluboké nad Vltavou, Červenou Lhotu, Český Krumlov, Třeboň a mnoho dalších zajímavých pamětihodností? Pak by se vám mohla hodit na autě tmavá skla. Folie na auto prodej probíhá nepřetržitě po celý rok.

folie na auto

UV záření – v naší zemi trpí celá řada lidí deficitem vitamínu D z nedostatku slunečního záření, a tak je léto a doba dovolených obvykle ideální příležitostí tento problém řešit delším sluněním. Jenže nic se nemá přehánět a neznamená to, že pokud jste se slunci nevystavovali téměř celou zimu, musíte nutně v létě být na slunci od rána do večera každý den. Slunění je třeba redukovat do rozumných mezí a pomohou v tom i tmavé fólie na autosklech, které obsahují UV filtry.

autofolie

Soukromí – jízda autem ve skupině lidí je něco podobného, jako když se procházíte ve výkladní skříni, skrze jejíž sklo vás pozorují kolemjdoucí na chodníku. Do auta s čirými skly je vidět, to nelze popřít, tím pádem má každý možnost zblízka i zdáli (například dalekohledem) zjistit, s kým tam jste, s kým se bavíte, zda někomu telefonujete, zda tam máte počítač, kameru, navigaci a další cenné předměty. Pohled do kabiny zkrátka poodhalí soukromí a někteří zvědavci z něj mohou vyčíst cenné informace, které lze použít proti vám. S tmavými skly nezjistí nikdo nic, máte uvnitř auta naprosté soukromí, a to přináší i větší pocit bezpečí nejen v blízkosti bydliště, ale i na cestách na dovolenou.

Autonehoda – bohužel se nehody stávají, i když si je nikdo nepřeje, ovšem jestliže se při tom vysype sklo, máte jej všude a nic příjemného to určitě není. Sice vás nepořeže, ale přece jen je lepší, když jej může zachytit fólie na skle. S autofólií se sklo nevysype a nemusíte jej pak lovit ani z podprsenky a kalhotek, ani z letních sandálů.