Za sluníčkem

Nejspíš jste si už alespoň jednou v životě povzdechli nad tím, že se z dovolené musíte vrátit zpět domů. Málokomu se chce opouštět slunné pláže a moře, ale bohužel není zbytí. Je čas se vrátit zpět domů k povinnostem. Nemusíte přitom v paneláku, aby se vám nechtělo. Moře má svoje kouzlo, a jelikož ho naše republika nemá, je nám vzácnější. Většinou se k němu dostaneme jen o letní dovolené, a tu máme jednou až dvakrát během léta.

chorvatsko split

Co se tam přestěhovat?
Kam rádi jezdíte na dovolenou? Jsou to přímořská letoviska s nádhernými plážemi? Rádi jezdíte každý rok jinam a nebo se stále vracíte na svá oblíbená místa? Divili byste se, kolik lidí dává přednost dovolené v Chorvatsku. I tolik let po převratu sem jezdíme velice rádi, protože tady máme vzpomínky na dětství, kdy jsme sem jezdívali jako malé děti s prarodiči. Dřív na výběr moc nebylo a Chorvatsko pro nás bylo cenově i geograficky dostupné. Právě vzdálenost z Česka je určující pro výběr dovolené i dnes, protože ne každý chce jet autobusem nebo letět letadlem, a tak potřebují najít dovolenou, kam se dá za pár hodin dojet autem.

Čím dál více zejména mladších lidí je nespokojeno s tím, jak se Česká Republika vyvíjí politicky i ekonomicky, a proto když si vybírají místo pro život, často hraje roli i stěhování do zahraničí. Mnoho mladých lidí si pravidelně prochází nemovitosti v Chorvatsku na prodej Najadranu, protože doufají, že zde najdou cenově přijatelný byt kousek od pláže. Nabídky realitních kanceláří většinou obsahují i moderní, nově postavené bytové komplexy, kde najdete několik apartmánů.

písečná pláž

Ceny jsou podobné jako u nás
Jestli se toho nebojíte a chcete začít nový život jinde, nebojte se toho a zajděte si do místní realitní kanceláře, kterou vlastní pár původem z České republiky. Snadno se domluvíte a možná v nabídce najdete i svůj nový vysněný domov u pláže.