Super IBC kontejnery


Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o. nabízí super IBC kontejnery vysoké kvality a za velmi nízkou cenu. IBC kontejnery jsou vyrobené jen z těch nejkvalitnější materiálů. Jsou tedy bytelné a jen tak se nezničí a nerozbijí. Jako by tyto kontejnery byly z oceli! A další pecka je, že jsou skladné a dají se složit. Tyto IBC kontejnery schoellerallibert.com jsou vyrobené s ohledem na přírodu a životní prostředí. Plně recyklovatelné a funkční, skvěle hygienicky udržitelné. Firma SCHOELLER ALLIBERT nabízí kvalitní IBC kontejnery různých rozměrů a dle vašeho přání a co budete potřebovat uskladnit.

kontejner

Vybrat si můžete z patnácti různých velikostí. Výhodou je. že vaše zboží bude vždy v bezpečí, nezničí se a bude chráněné proti vodě či jakékoli vlhkosti. Bude chráněné proti nárazům a tím pádem se vůbec nezničí. jakoukoli manipulaci s IBC kontejnery zvládne i jedna osoba, a to samé i složení daného kontejneru. Všechny IBC kontejnery jsou plně recyklovatelné a vydrží vám deset let. IBC kontejnery si můžete koupit a pronajmout. Záleží na vás. IBC kontejnery se skvěle hodí pro zemědělství, automobilový průmysl, pro různé nápoje, pro chemikálie, pro kosmetické výrobky, pro farmaceutické výrobky, pro průmyslovou výrobu, pro maloobchodní prodej či pro potraviny a jejich zpracování.

pecka

IBC kontejnery mají prostě úžasnou a širokou škálu využití. Kvalita, bezpečnost, pevnost a ochrana. Jsou velmi levné a dobře se dají skladovat a dobře se dají manipulovat! Pokud se rozhodnete pro pronájem IBC kontejnerů, nebudete muset platit jakoukoli zálohu. Další výhodou je, že IBC kontejnery jsou tzv. chytré. Vaše zboží díky tomu bude sledováno a minimalizují se tak ztráty a krádeže. To se celkem vyplatí, že ano? Pokud se rozhodnete IBC kontejnery koupit, tak opět bude díky „chytrému výrobku“ vaše zboží sledováno, a to pro snížení krádeže a ztráty vašeho zboží. A navíc vám firma nabízí přizpůsobení vašich přepravek. Více informací ve firmě.