Pronajímáme si dodávku na stěhování


Když si promítnete legendární film o „Největší akci v dějinách stěhování“ se svérázným názvem „Kulový blesk“, otevře se vám pohled do doby konce sedmdesátých let minulého století. Tehdy neměli lidé tolik technických možností k přestěhování bytu svépomocí, ve filmu je sice naznačen průběh megalomanské akce s dvanácti stěhovacími vozy, ale kdybychom se měli zaměřit na stěhování individuální, kdy lidé chtěli ušetřit a přestěhovat se sami, buď nakládali nábytek na střešní nosič osobního auta, nebo někde pracně sháněli někoho s tažným zařízením a přívěsným vozíkem, anebo se pokoušeli někoho uplatit a požádat o odvoz vozem Škoda 1203 nebo Multikárou, případně zaplachtovanou Avií.

stěhování s dodávkou

Nejvíce stresu přinášely organizační práce, a to právě v důsledku shánění vhodných dopravních prostředků. Dnes to máme mnohem snazší, protože i když nevlastníte žádné nákladní vozidlo, a dokonce nemusíte vlastnit ani osobní automobil, pronajmete si vůz z půjčovny dodávek v Praze https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha. Dodávka je naprosto ideální stroj, do jehož zavazadlového prostoru vyskládáte postupně vybavení celého bytu nebo rodinného domu. Uskutečníte sice více jízd, než v případě jednorázového stěhování s profesionály, ale budete si zas organizovat svůj čas podle svého, přestěhovat se můžete klidně i v noci (pokud vám to vyhovuje a nebudete nikoho budit rámusem), a samozřejmě ušetříte nemalé peníze.

krabice na stěhování

Na co ovšem nesmíte zapomenout, je spolehlivý partner. Už víte, kdo vám pomůže s vynášením těžké šatní starožitné skříně nebo manželského lůžka? Máte někoho k ruce, kdo vypomůže s demontáží nábytku a s přenášením automatické pračky, chladničky a koberců? Pomůže vám někdo s odmontováním svítidel a stínící techniky? A pomůže vám také někdo s úklidem? Nejjednodušší je to samozřejmě vždy v rámci rodiny, ale ne vždy je v rodině přítomen někdo zdatný, zručný a spolehlivý.