Maca červená účinkuje proti stresu


Stres, nesoustředění, nedostatek spánku, pracovní přetížení, hádky v rodině, ve škole a na pracovišti, v televizi negativní zprávy a spousta lží a manipulací, nepřející lidé na ulici, v obchodech, na parkovišti a na úřadech, lidská zloba a závist dokonce i na dovolené, a jediné místo, kde máte klid, je toaleta.

působení stresu

Nepřipomíná vám toto něco? Nežijete náhodou podobný život i vy? Tento model je bohužel obvyklý, a kdo z vás pamatuje socialismus, o němž se mezi některými prosťáčky tvrdí, jak byl tvrdý, neústupný a totalitní, jistě potvrdí, že tehdy se lidem žilo lépe. Nebylo tolik stresu, a to ani v devadesátých letech ne, lidé měli více času sami na sebe i na zábavu, a ani v televizi jste neměli šanci spatřit tolik forem násilí, jako dnes.

vystresovaná dívka

Tomu všemu se vyhnout, tak jste víceméně zdrávi, jen si pohlídáte jídelníček, vyřadíte z něj maso, bílou mouku a bílý cukr, a máte klid.

Vyhnout se stresu v roce 1991 bylo tak snadné, stačilo zhlédnout film „Slunce, seno, erotika“, vyjít do ulic, kde vás nikdo nešmíroval, neexistovaly žádné mobily ani stolní počítače, notebooky a tablety, a užívali jste si volnosti a bezstarostnosti. Dnes je bohužel velmi obtížné se stresu zcela vyhnout, a to má pak neblahý vliv na naši psychiku a následně na libido a erekci. Do hry také promlouvá nevhodný jídelníček a kombinace bílé mouky, bílého cukru, masa, alkoholu, cigaret, drog a zvýšeného výskytu stresových hormonů v krevním oběhu vás pak může dovést až do psychiatrické ordinace.

Abyste tam nemuseli docházet a stresu čelili lépe, než ti, co nejsou dobře informováni, dopřejte si adaptogenní bylinky. Zmapujte si účinky Macy červené, která při správném dávkování navozuje bez vedlejších účinků hormonální rovnováhu, zlepšuje erekci, posiluje tvorbu testosteronu a obecně navrací zdraví každému z vás. Maca je proti stresu velmi silný protivník a obvykle nad ním vítězí.