Proč raději přístřešek, než garáž


Někteří lidé považují svůj automobil za domácího miláčka a hodlají mu dopřát takový komfort, který by mu mohla závidět i leckterá hospodářská zvířata – vytápěnou garáž s montážní jámou, luxusními garážovými vraty, LED diodovým osvětlením a s čistě bílou malbou stěn. Takový přístřešek na auto vás však vyjde na pěkné peníze, a vtip je navíc v tom, že to vašemu vozidlu může být úplně ukradené, a navíc to nutně neznamená zlepšení jeho technického stavu. Jediným plus je v tomto případě vytápění garáže, ale ani to není zárukou prodloužení životnosti vozidla. Někdy stačí k parkování auta využít docela jednoduchého a přitom spolehlivého dřevěného zastřešeného přístřešku se zástěnou.

klíčky od auta

Přístřešky na auto mohou mít různou podobu – tvar i koncepci a mohou překvapit svými vlastnostmi.

Přístřešek a jihovýchodní straně parcely – postavíte-li garáž či přístřešek na auto pergoly-trutnov.cz na jihovýchodě vašeho pozemku, nikoli na severozápadě, bude pravděpodobné, že vůz ušetříte http://www.maminkam.cz/tajemstvi-jak-usetrite-na-nakupu-plenek-a-detske-vyzivy mnoha dešťovým srážkám a větrným poryvům. Přechody studených front totiž na naše území vstupují především ze severozápadního směru a týká se to období celého roku.

auto Mercedes

Přístřešek jako ozdoba – dřevěná konstrukce doplněná zástěnou a stříškou může být ještě vylepšena pnoucími rostlinami a okrasnými dřevinami. Tato stavba zapadne do konceptu vaší parcely mnohdy lépe, než garáž, bude působit přirozeněji a více vzdušně a je možné na ni navázat konstrukcí zastřešené pergoly. Obojí se tak stane součástí novostavby i starší zástavby a spolu s okrasnou částí zahrady vytvoří jednotný celek.

Přístřešky pro dvě auta – v některých rodinách se vyskytuje více vozidel, a nežli je parkovat před domem, kde jsou vystavené nejen povětrnostním vlivům, ale i možnému vandalismu, vyplácí se vsadit na garážová stání pro dvě auta vedle sebe či za sebou. Tato řešení nejsou ničím neobvyklým a jsou poměrně běžná.