Vyberte si správný plot


Když stavíte dům, je nutné si už během stavby promyslet jaký plot si vyberete. Spousta lidí si vybírá plot podle toho jak vypadá jejich dům. Tomu by se měl přizpůsobit i plot. Je hezké když dům ladí s okolím, vypadá to daleko lépe než když si k moderní novostavbě dáte starý plaňkový plot, to opravdu nevypadá dobře.

dřevěný plot

Stavbu plotu většina lidí realizuje jakmile mají dokončený dům, protože plot by mohl bránit průjezdu těžké techniky a jakýmkoliv zemním pracím. Vybrat plot si ale můžete už teď. Pokud toužíte po větším soukromí a hlavně po větší bezpečnosti, učitě vybírejte pevný plot, jako je například betonový nebo zděný. U betonových plotů je výhoda v tom že si můžete jejich montáž objednat na klíč. Na výběr u nás máte z mnoha druhů a typů, takže určitě najdete plot, který vám bude vyhovovat nejvíc. Samozřejmostí je možnost likvidace starého plotu a také montáž brány či branky.

Plot vám zaměříme, odstraníme starý, pokud nějaký plot na místě je, a poté se můžeme pustit do hloubení základů a do usazování jednotlivých dílců. Jejich váha je vysoká a proto se o to raději nepokoušejte sami. Jistě vás zajímá jaká je za betonové ploty cena montáže. Ta je individuální podle délky plotu a také na cenu má vliv nejen terén, který může být i členitý a svažitý, ale také na ni má vliv doba realizace nebo zda budete chtít i bránu. Zadejte si u nás požadavek na cenovou nabídku a my vám ji co nejrychleji zpracujeme.

dřevo plot

Slaďte jej s fasádou
Betonové ploty se těší stále větší oblibě, protože se nemusí natírat a ani není potřeba vyměňovat špatné kusy jako třeba u dřevěného plotu. Pořízením betonového plotu získáte nejen moderní a velice hezký plot, ale i nový kus vašeho domova, který vám nebude přidělávat práci navíc. Už na jaře můžete mít dokončený plot, který bude nejen hezký, ale navíc i praktický.