Odjeďte v novém


Pořídit si dnes nové auto je otázka mnoha peněz. I nejlevnější modely stojí stovky tisíc, a rozhodně je nenajdete u každé automobilky. Našetřit z běžných rodinných příjmů na nové auto je často nemožné. I přesto ale na silnicích vidíte noho nových vozidel. A naprostá většina z nich je buď koupených na firmu a nebo pronajatých prostřednictvím leasingu. Leasing je vlastně situace, kdy si u leasingové společnosti vyberete auto – buď nové nebo ojeté, a pronajímáte si ho. Většinou jde o pronájem na dobu určitou. Leasing má svoje specifika, která je nutno dodržet. Musíte si hlídat ujeté kilometry a tak ukončení smlouvy, po kterém musíte auto vrátit.

škoda fabia

Společnosti nabízí většinou zcela nové nebo zánovní auta, která si můžete prohlédnout a v některém z nich můžete domů odjet ihned po podpisu smlouvy. Stále více lidí vyhledává právě auta na leasing, protože není potřeba platit žádné úvěry s vysokým úrokem, a můžete si vybrat co pár let nové auto. Zaujalo vás to a zajímá vás kdo vám nabídne nejvýhodnější operativní leasing? Podívejte se k nám na nabídku a můžete si vybrat auto, které se vám bude nejvíc líbit. Všechno vám podobně vysvětlíme.

peníze dolary

V ceně leasingu je zahrnuta nejen částka za pronájem auta, ale také povinné a havarijní pojištění a veškerý servis, takže ho nebudete muset platit zvlášť. Leasing je výhodný pro každého kdo nechce auto vlastnit, protože často je měsíční suma za leasing nižší než splátka úvěru na auto. A zatímco leasing většinou získáte bez problému, u úvěru může být problémem nedostatečný příjem z pohledu banky či jiné úvěrové společnosti. Dopřejte si nové auto pokaždé když budete chtít a neřešte žádné splátky na 10 let ani drahé úroky. S leasingem budete mít auto vždycky nové a za daleko nižší náklady. Vyzkoušejte pozitiva leasingu a sjednejte si ho třeba na dva roky.