Co to je zastupování v celním řízení?

Co to tedy je? Zastupování v celním řízení je přímé, nebo nepřímé, když je přímé deklarant jedná jménem dovozce na jeho účet. U nepřímého zastupování jedná zástupce za dovozce vlastním jménem na svůj účet. Víte, že existují firmy, které nabízejí zastupování v celním řízení jako je třeba zastupování v celní řízení tlcargo.cz. Tato společnost nabízí zastupování při přepravě zdravotnického matriálu, zásobování lékáren, ordinací a nemocnic, přepravě léků, skladování léčiv, letecké přepravě, námořní přepravě, celní přepravě, sběrné přepravě.

Logo TLCargo

Přeprava zdravotnického materiálu: Tato firma zajišťuje přepravu a distribuci zdravotnického materiálu v EU a také v jiných zemích. Tento materiál tato firma přepraví rychle, spolehlivě a levně.

Přeprava léků: Také přepravují bezpečně a spolehlivě léčiva také v EU a jiných státech. Tato firma má nejmodernější technologie, pro udržení teploty a zajištění bezpečné přepravy.

Zásobování lékáren, ordinací a nemocnic: Starají se o komplexní zabezpečení potřeb zdravotnických zařízení, také do klinik i výzkumných ústavů.

Skladování léčiv: Důležitým aspektem je také skladování, které taky tato firma zajišťuje v jejich skladech za přísné kontrolovaných podmínek.

Popis toho jak funguje celní řízení

Tato firma je partnerem s největšími tuzemskými farmaceutickými společnostmi. Nabízí leteckou přepravu po celém světě. Soustředí se hlavně na farmaceutické produkty, ale také přepravu ostatních zásilek. Pro zjištění ceny letecké přepravy musíte vyplnit formulář a poté vás firma kontaktuje s bližší nabídkou. Také poskytují námořní přepravu, která tvoří jeden ze základních pilířů této společnosti. Díky rozsáhlé síti vlastních agentů poskytují kompletní námořní přepravu v režimu door to door, port – door, port – port. Nabízí přepravu do jakékoliv destinace, pro námořní kusové zásilky LCL a také FCL.