Zbavení škůdců.


Máte doma hlodavce, kteří nejsou vašimi domácími mazlíčky? Někteří lidé takové hlodavce mají doma dobrovolně a nejsou myšleny jako škůdci, kteří roznáší různé nemoci. Například už i takoví potkáni se stali mazlíčky a můžete je chovat doma, někteří jsou skvělými parťáky, kteří si na vás zvyknou a chodí s vámi skoro všude. Můžete je mít na ramenou anebo vám mohou spávat v kapuci od mikiny, je to vzájemný kontakt mezi mazlíčkem a pánem, který můžete sdílet i se psem, ale tohle je trochu něco jiného. Jedná se o vzájemné pouto člověka a hlodavce. Proč někteří lidí hlodavce chovají a to mluvíme právě o potkanech, myších, osmácích a podobných hlodavcích.

co je deratizace

Není to náhoda, že někteří lidé k nim mají dobrý cit i vztah a jiní je vidí jako největší zlo, které doma mohou mít. Když se vám domů dostane myš nebo potkan, vidíte na tom hned to nejhorší. Bude vám po domě klást hovna a vidíte v nich hned nějaké nemoci, i když žádné mít nemusí. Ano nikdo doma nechce nezvané hosty, kteří vám budou doma okusovat nábytek a budou se snažit dostat do potravin a něčeho se najíst. Takové potraviny, pak můžete rovnou vzít, a hodit do koše.

co je deratizace

Někdy vám na myši nepomohu ani pasti a je jich stále více a to je ten pravý čas, kdy byste měli zakročit a zavolat deratizační firmu, která se o deratizaci postará. Co je deratizace? Je to hubení nechtěných hlodavců v domech, bytech a místech, kde by neměli co dělat. Deratizační firmy si projdou zamořený prostor, najdou hlavní zdroj jejich pohybu a místa, kudy se do domu mohou dostávat a zamezí jim v příchodu. Nikdo se tedy nedostane ven a dovnitř, když jsou hlodavci uvězněni v bytech nebo domech, tak se o ně postarají nějakou tou jedovatou návnadou. Hlodavci pak nemají šanci a umírají. Máte tak o starost méně. Pak už jen stačí uklidit hovna po domě a vyčistit místa, kde hlodavci byli, a je konec.