Už zní svatební zvony?

Po žádosti o ruku obvykle přichází na řadu první svatební přípravy. Některé nevěsty ví přesně co na svatbě chtějí, protože o tomto dni sní už dlouho a tak mají prošlé všechno, co se svateb týká. Ví, co je zrovna moderní, jaké dekorace a květiny jsou v kurzu, má vybrané svatební šaty a má představu o svatebním dortu. Ženichové bývají zdrženlivější a přípravy nechávají na nevěstách. Jedno mají ale společné – oba dva si chtějí svatbu užít naplno.

kreslené oznámení

Jednou z prvních věcí, kterou snoubenci zařizují, je datum a místo svatby, protože teprve až je potvrzené místo i s datem, je možné začít připravovat další věci, jelikož bez vybraného místa a data se nepohnete. Nemohli byste ani objednat svatební oznámení, kterým dávají snoubenci okolí vědět, že se budou brát. Součástí oznámení je často i pozvánka ke svatebnímu stolu. Nevěsty hodně využívají například svatební menu, program a jmenovky, a to rovnou ve stejném designu jako oznámení. Všechno vypadá mnohem hezčí a tak je škoda objednat každou věc v jiném designu.

elegantní oznámení

Inspirujte se na sociálních sítích
Chcete mít jedinečné oznámení, ale zatím jste si z nabídky nic nevybrali? Zkuste si projít fotografe klidně i z cizích svateb, protože na sociálních sítích najdete opravdu všechno. Můžete se tak podívat, jaké jsou aktuální trendy i v této oblasti, a možná najdete design, který vám učaruje. Je samozřejmě možné vybrat si z předem připravených oznámení a nebo si vytvořit zcela svoje vlastní. Na výběr je velké množství citátů, fontů a barev písma, oznámení může být vtipné, elegantní, moderní, mohou na něm být květiny nebo třeba vaše fotografie. Možností je opravdu hodně a tak není divu, že spousta párů může mít problém vybrat jen jedno jediné.
Svatební přípravy se odvíjí od toho jak velkou svatbu chcete mít, ale v každém případě je vhodné začít s přípravami co nejdřív.